Відправте заявку, щоб отримати консультацію
Як вас звати?
Ваш телефон
Фінансування судового процесу
Ми інвестуємо у вашу справу.
Судове фінансування - це послуга з покриття витрат позивача, що надається у справах з вартістю предмету позову від 20 000 доларів США.

За кордоном цей сервіс вже давно доступний компаніям і приватним особам, які не хочуть ризикувати власними коштами, вилучати фінанси з обороту або які мають супротивників з більшими ресурсами.

В Україні ми перші наважилися її впровадити.
У разі перемоги отримуємо відсоток від присудженої судом компенсації. У разі програшу - нічого.
Відповідаємо на можливі питання:
Отримати фінансування можна в будь-якій справі?
Судове фінансування можна отримати у справах, в яких позивач претендує на матеріальні виплати (заборгованість, компенсації тощо), а також на отримання майна чи майнових прав вартістю від 20 000 доларів.
Ви фінансуєте самостійно чи залучаєте інвесторів?
Умови фінансування залежать від обставин конкретної справи та розміру необхідних інвестицій. В більшості випадків ми готові профінансувати за рахунок власних коштів, у разі необхідності маємо коло потенційних інвесторів.
На який відсоток ви претендуєте у разі перемоги?
Це залежить від обставин конкретної справи та розміру необхідних інвестицій: від 20% до 40% від отриманих вами коштів чи вартості отриманого майна.
Можна отримати інвестиції, а юристів найняти інших?
Ні, ми допомагаємо з залученням судового фінансування тільки в справах, які ведемо особисто. Адвокати Glagos беруть на себе всі ризики з видобутку для вас перемоги в суді - тож це є умовою інвестування
Що буде у разі програшу по справі?
У разі програшу ми нічого не отримаємо - наші інвестиції в справу не окупились. Прихованих чи додаткових платежів не буде.
Зацікавлені в судовому фінансуванні вашої справи?
Дзвоніть в Glagos або заповніть цю заявку