Відправте заявку, щоб отримати консультацію
Як вас звати?
Ваш телефон
Нашi перемоги
Зменшення штрафних санкцій для агрокомпанії
Адвокатам Glagos вдалось на 50% зменшити нараховані агрокомпаніі штрафні санкції за несвоєчасну оплату посівного матеріалу. Не заперечуючи проти самого боргу, ми змогли довели суду наявність поважних причин для скорочення нарахованих постачальником: штрафу, відсотків річних, товарного кредиту.

03
Перемога в спорі з DTEK щодо торгівельної марки
Команда Glagos захистила інтереси клієнта в спорі щодо торгівельної марки DTEK. Північний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення про повну відмову компанії DTEK HOLDINGS LIMITED в позові про заборону використання ТМ DTEK при продажах телефонів BlackBerry DTEK 50 та DTEK 60. Справа слухалась майже 2 роки. Адвокати Glagos, представляючи інтереси українського рітейлера, змогли довести суду неспроможність позиції позивача та наявність процесуальних порушень при поданні ним доказів. Також на користь клієнта стягнуто витрати на правову допомогу, що має компенсувати компанія DTEK

Врегулювання спору стосовно розміщення башти мобільного зв'язку
Кращі наші перемоги для клієнтів – це мирне врегулювання спору, адже перемога це не завжди програш опонента.

Glagos допоміг клієнту владнати питання розміщення належної йому башти стільникового зв'язку на земельний ділянці опонента. І хоча конфлікт таки вже розглядався в суді, сторони погодились використати механізм врегулювання спору за участі судді

Як наслідок, клієнт отримав бажаний для себе результат, без витрачання зайвих ресурсів і навіть більше - відповідач запропонував придбати спірну башту і клієнт не просто вирішив проблему, але і вигідно продав актив.
Перемога у справі щодо захисту інвестора-забудовника ТРЦ
Суд першої інстанції повністю задовільнив позов та скасував рішення Криворізької міськради про вилучення у клієнта земельної ділянки в центрі міста.

Ще на початку 2021 року місцева влада вирішила позбавити інвестора права оренди ділянки, яку раніше сама надала для забудови і на ній вже тривали підготовчі будівельні роботи.

Окрім перемоги в першій інстанції на цей час нам вдалося:
  • зупинити дію рішення міськради про вилучення;

  • скасувати накладену судом заборону на проведення будівельних робіт;

  • відкрити кримінальне провадження проти керівництва міськради.
   Розблокування податкової накладної з ПДВ на 5 млн. грн.
   Адвокати Glagos в судовому порядку домоглися зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати податкову накладу з ПДВ на 5 млн. гривень, заблоковану через нібито брак підтверджуючих документів. Окрім досить великої заблокованої суми ПДВ справа цікава також тим, що замість звичайних на практиці 4-6 місяців, нам знадобилось всього 1,5 місяці для отримання позитивного судового рішення.
   Бажаєте добути перемогу за вашою справою в суді?
   Дзвоніть в Glagos або заповніть цю заявку